Jak vzbudit v každém dítěti zájem o technický svět kolem nás

Datum: Autor/autoři: Tereza Plundrová Rubrika: Představujeme

Programem Malé technické univerzity od založení tohoto projektu, tedy od roku 2014, prošlo už víc než 70 000 nadšených dětí ze škol a školek v celé České republice. V loňském roce předala MTU svoji metodiku do dvou škol s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami v Karlovarském kraji v rámci projektu IKAP. Nyní realizuje svoje lekce také v dalších takových školách a u jedné z nich jsem byla i já.