Jak vysvětlit malým dětem pojmy z kybernetické bezpečnosti? Na zvířátkách v zoologické zahradě

Datum: Autor/autoři: Ing. Michala Radotínská Rubrika: Představujeme

Věk, kdy se děti prvně seznamují s mobilními telefony, tablety a počítači, neustále klesá. Bohužel se dnes setkáváme s dvouletými, ale i mladšími dětmi, které běžně sledují pohádky online, hrají na tabletu jednoduché hry a kreslí prstem na displeji obrázky. Mnohdy se již takto malé děti v prostředí internetu orientují lépe než my dospělí.