Informační systém Edookit v ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou

Datum: Autor/autoři: Mgr. Ota Benc Rubrika: ICT ve škole

Základní škola a mateřská škola Ždírec nad Doubravou (www.skola.zdirec.cz) je standardní školou ve vesnickém prostředí severního cípu Vysočiny. Základní školu v současnosti navštěvuje 378 dětí a v mateřské škole je celkem 126 dětí. První krůčky s informačním systémem Edookit jsme započali již začátkem školního roku 2013/2014. Hledali jsme především komplexní informační systém pokrývající veškerou agendu školy s preferencí vzdělávací a komunikační složky.