Hrůzy koncentračního tábora Auschwitz se připomínají v projektu Smíchovské střední průmyslové školy

Datum: Autor/autoři: Michal Kalista Rubrika: Představujeme

V pátek 9. března 2018 se po Dělostřeleckých kasárnách v Terezíně pohybuje přes 20 mladíků v oblecích. V jejich očích lze spatřit napětí, jak bude přijat projekt, na němž po dobu čtyř let pracovalo na sto jejich spolužáků. Řešitelů projektu je zde jen několik a oni i ředitel školy jsou k dispozici České televizi či dalším přítomným zástupcům médií pro živé vstupy z výstavy. Jejich kolegové pak pomáhají s pořadatelskou službou, mají zajistit vše potřebné, aby akce dopadla na výbornou.