Eduzměna promění vzdělávání na Kutnohorsku

Datum: Autor/autoři: Mgr. Zdeněk Slejška Rubrika: Představujeme

Nadační fond Eduzměna spustí pětiletý pilotní projekt zaměřený na zkvalitnění vzdělávání v kutnohorském regionu. Zapojí se do něj všechny ze čtyřicítky mateřských, základních a středních škol, které působí na území obce s rozšířenou působností. Cílem je dosáhnout toho, aby děti chodily do školy rády, zlepšily se v základních gramotnostech, dokázaly řešit problémy a ze školy odcházely připravené na budoucnost.