Digitální stopa zdarma a pro všechny

Datum: Autor/autoři: David Kudrna Rubrika: ICT ve škole

Ačkoliv to zní jako klišé, digitální technologie a internet jsou nedílnou součástí dnešní společnosti. Děti jsou vystavovány jejich přítomnosti a vlivu už od nízkého věku a není ničím nevídaným, že v mateřské škole nebo na prvním stupni základní školy jsou děti vybaveny mobilním telefonem či tabletem. Reakce na to jsou různé, což dokazuje intenzivně řešený trojúhelník mobilních telefonů, škol a zákazů.