Didaktická dílna - příprava učitelských adeptů

Datum: Autor/autoři: Miroslav Slowik Rubrika: Vzdělávání

Od dalšího akademického roku se na Fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci rozjíždí nový projekt v přípravě učitelů na jejich profesní dráhu. Fakulta se zúčastnila soutěže, již vyhlásil Nadační fond Abakus (dříve NF Avast) a organizace Otevřeno.org. Soukromý investor sponzoruje vznik této inovace svými prostředky a úzce spolupracuje s fakultou na designu nového volitelného předmětu/kurzu pro učitele navazujícího magisterského studia učitelství.