Dana Pražáková: Prvky homeschoolingu, které jako rodič můžete využít i během letních prázdnin

Datum: Autor/autoři: Markéta Popelářová

Trochu neočekávaně se událo, že jsme kvůli zavření škol významnou část jara strávili společně se svými dětmi doma. Jaro se následně přehouplo do léta a letních prázdnin, kdy děti již neplní úkoly zasílané učiteli, ale fyzické prostředí, ve kterém tráví čas, se příliš nezměnilo. Pokud byste si přáli, aby vaše děti uměly domácí prostředí využít i pro své vlastní vzdělávání, můžete se inspirovat od Dany Pražákové, která byla hostem jarního dílu podcastové série Hovory z kabinetu.