Co je pro žáky při výběru školy nejdůležitější?

Datum: Autor/autoři: Nela Pliešovská Rubrika: PR ve školství

Firma Než zazvoní dělá pravidelné průzkumy mezi osmáky a deváťáky v základních školách. V průzkumech řeší například to, kolik času tráví na sociálních sítích, zda se účastní dnů otevřených dveří (a jaký vliv dny mají na rozhodování) nebo co je pro ně při výběru školy nejdůležitější. A poslednímu z témat se budeme věnovat v následujícím článku – je totiž zásadní v náborovém procesu i celkové komunikaci školy.