Činnost a dokumentace školní družiny v kontextu kritérií České školní inspekce

Datum: Autor/autoři: PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D. Rubrika: Legislativa

Článek svým obsahem navazuje na text publikovaný ve Speciálu pro školní družiny 5/2020 a vyčleňuje uzlové body činnosti školní družiny a školního klubu (dále jen "školní družina") vyplývající z Kritérií hodnocení podmínek, průběhu a výsledků vzdělávání na školní rok 2020/20211). Článek je zaměřen na druhou oblast vyčleněnou Českou školní inspekcí (dále jen "ČŠI"), tj. na oblast Pedagogické vedení školní družiny, a popis jednotlivých kritérií rozvádí do bodů "kontrolních listů"2).