Čeho je moc, toho je příliš

Datum: Autor/autoři: PhDr. Václav Mertin Rubrika: Zamyšlení nad

Ať člověk otevře kterékoli médium, dokonce i odborné, jsou již přibližně rok zprávy o covidu všudypřítomné. Je logické, že média informují veřejnost o závažných aktuálních událostech, které současnou společnost bezprecedentně ovlivňují a trápí, že hledají vhodné přístupy v různých oblastech. A jak počty nakažených, hospitalizovaných, tak zejména uzavírání škol, restaurací, kulturních zařízení, karanténa v rodinách či jiná další omezení představují zcela mimořádné okolnosti, které určitě nikdo z obyvatel Česka v této podobě nezažil.