Buďte konkrétní a srozumitelnější, zaznívá z regionu

Datum: Autor/autoři: Martina Pařízková Rubrika: Představujeme

Eduzměna na začátku roku spustila unikátní pětiletý pilotní projekt zaměřený na zkvalitnění vzdělávání na školách na Kutnohorsku. Situace okolo koronaviru nás zasáhla v okamžiku, kdy jsme měli „vstoupit“ do kutnohorského regionu a začít se velmi intenzivně setkávat s různými skupinami lidí. Společně s nimi jsme se chtěli podívat na to, jakou podporu by přivítali a jak vnímají náš návrh modelu opatření na zkvalitnění vzdělávání. Zároveň s tím jsme potřebovali lidem v kutnohorském regionu Eduzměnu představit. Okolnosti nám však neumožnily setkávat se osobně, museli jsme hledat jiné způsoby, jak se s nimi spojit na dálku. Někde to šlo a někde jsme si museli počkat na osobní setkání.