Získejte peníze na projekty v Norsku a na Islandu

Vydáno: 1 minuta čtení

Nabídka pro MŠ

Mateřské školy, které mají zájem dále vzdělávat své zaměstnance, získat asistenty ze zahraničí nebo se pustit do projektu s partnerskými institucemi v Norsku, Lichtenštejnsku nebo na Islandu, si mohou nyní podat žádost o grant v programu Vzdělávání Fondů EHP. Finanční prostředky je možné využít například na zahraniční pobyty pro zaměstnance nebo na realizaci mezinárodních projektů zaměřených na sdílení zkušeností a rozvoj výukových metod.

V rámci spolupráce si k sobě mohou školky pozvat také vysokoškolské studenty na asistenční stáž, a zpestřit tak dětem denní aktivity. Uzávěrka předkládání žádostí pro projekty mobilit je 12. února a pro projekty institucionální spolupráce 19. února 2020.

Bližší informace i rady, jak najít partnerskou instituci, naleznete na stránce www.dzs.cz/cz/fondy-ehp.

Zdroj: Informace DZS