Seřadit podle::

Klíčové slovo Inspekce

Základní škola na nátlak inspekce opět povolí mobily

Kategorie: Aktuality Autor/autoři: iDnes.cz

hrozila jí sankce

Plán hlavních úkolů české školní inspekce na školní rok 2016/2017

Kategorie: Ostatní Autor/autoři: ČŠI

Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová schválila po projednání v 29. poradě vedení MŠMT Plán hlavních úkolů České školní inspekce na školní rok 2016/2017.

Rozdíly mezi školami v matematické gramotnosti - sekundární analýzy výsledku PISA

Kategorie: Základní školy Autor/autoři: ČŠI

Česká školní inspekce v příloze zveřejňuje sekundární analýzu výsledků mezinárodního šetření PISA zaměřenou na rozdíly mezi školami v matematické gramotnosti.

Etická výchova v předškolním, základním a středním vzděláváním

Kategorie: Ostatní Autor/autoři: ČŠI

Česká školní inspekce v příloze zveřejňuje tematickou zprávu, která je souhrnným výstupem inspekční činnosti tematicky zaměřené na vzdělávání v oblasti etické výchovy.

Výuka soudobých dějin na 2. stupni základních škol a na středních školách

Kategorie: Základní školy Autor/autoři: ČŠI

Česká školní inspekce v příloze zveřejňuje tematickou zprávu, která je souhrnným výstupem z inspekční činnosti tematicky zaměřené na výuku soudobých dějin.

Česká školní inspekce podepsala dohodu o spolupráci se Svazem měst a obcí ČR

Kategorie: Ostatní Autor/autoři: CSI

Ústřední školní inspektor Tomáš Zatloukal a předseda Svazu měst a obcí ČR František Lukl podepsali ve čtvrtek 2. 6. 2016 dohodu o spolupráci mezi oběma institucemi.

Česká školní inspekce nezakazuje plavání ani další nadstandardní aktivity v MŠ

Kategorie: Mateřské školy Autor/autoři: ČŠI

Česká školní inspekce se důrazně ohrazuje proti mediálním výstupům z posledních dní, které interpretují stanovisko České školní inspekce k poskytování nebo organizování placených kroužků v mateřských školách způsobem, který neodpovídá jeho obsahu.

Žáci a ICT – Sekundární analýza výsledků šetření ICILS 2013 A PISA 2012

Kategorie: Základní školy Autor/autoři: ČŠI

Česká školní inspekce v příloze zveřejňuje sekundární analýzu výsledků mezinárodních šetření ICILS 2013 a PISA 2012 zaměřující se na využívání ICT ve výuce a dalších aktivitách žáků.

Konference „2013: Novinky v prevenci online kriminality“

Kategorie: Ostatní Autor/autoři: Senát

Nabídka práce