Specializační studium pro koordinátory EVVO

Vydáno: 1 minuta čtení

Klub ekologické výchovy ve spolupráci se Střední odbornou školou v Šumperku, Zemědělská 3,nabízí specializační studium pro koordinátory EVVO.

Termín zahájení: 10. říjen 2014

Termín ukončení: 31. srpen 2015

Místo:  Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Mariánské Hory, Karasova 16, Ostrava

Počet hodin: 250 (117prezenčně včetně exkurze a závěrečné zkoušky, 6 soustředění a 2 exkurze)

Forma akreditovaného studia: kombinované studium (117 prezenčně + 133 distančně)

Kurzovné: 9.500,- Kč

(Kurzovné zahrnuje lektorné, pronájmy přednáškových místností, exkurzi, učební opory pro kombinovanou formu studia, administraci opor, osvědčení, konzultace závěrečných prací, závěrečný pohovor a obhajobu práce, ukončení studia a vydání osvědčení).

Účastníkům z Ostravy příspěvek Magistrátu města Ostravy ve výši 1 000 Kč až 2 000 Kč podle počtu přihlášených + pomůcky pro EV

Počet účastníků: max. 20, nejméně 15 účastníků

Garant kurzu: Doc. PaedDr. RNDr. Milada Švecová, CSc.

V případě zájmu prosíme o vyplnění přihlášky uvedené níže a její zaslání mailem na adresu: natur.svec@seznam.cz do 30. 9. 2014