Soutěž o nejlepšího zástupce ředitele školy

Vydáno: 1 minuta čtení

Tato cena je svou koncepcí postavená na tom, co je pro funkci zástupce ředitele zásadní – totiž možnost důvěřovat. Její pojetí je odlišné od všech ostatních cen. Ty jsou zpravidla postaveny na principech objektivity, vyváženosti, průkaznosti. Tato cena je naopak postavena na základě subjektivního posouzení – navrhovatel přece nejlépe ví, proč právě jeho zástupce je ten nejlepší. Celá koncepce je postavena na tom nejpodstatnějším ve vztahu ředitele a zástupce ředitele – důvěře.

Každý ředitel školy má možnost nominovat jednoho svého zástupce, kterého považuje za toho nejlepšího. Nominovat můžete až do 19. září letošního roku, poté nezávislá komise vybere 3 nejúspěšnější uchazeče o titul zástupce roku 2014 a na podzim tohoto roku proběhne slavnostní vyhlášení.

Nominovat svého zástupce můžete ZDE.