Školní poradenství v praxi

Vydáno: 2 minuty čtení

Unikátní odborný časopis, který se komplexně věnuje otázkám souvisejícím s poskytováním poradenských služeb ve školství v ČR.

Svým vznikem reaguje na absenci periodika pro poradenské pracovníky.
Školní poradenství v praxi bude vycházet pravidelně 6 x ročně (každý lichý měsíc v roce) od září 2014 v rozsahu 36 stran.

Komu je časopis určen:

výchovným poradcům, metodikům prevence, poradenským psychologům, školním psychologům, speciálním pedagogům, školním speciálním pedagogům, pedagogicko-psychologickým poradnám, speciálně-pedagogickým centrům, střediskům výchovné péče, klinickým i školním logopedům, dětským domovům se školou, výchovným ústavům, diagnostickým ústavům, neziskovým organizacím, fakultám vzdělávajícím učitele.

Pravidelné rubriky:

Odborná sdělení, Diagnostika, Práce s klientem, Metodická činnost, Aktuality, Připravuje se, Zprávy z asociací, Omyly a mýty, Poradna, Legislativa, Vzdělávání, Představujeme, Klima školy, Rozhovor, Zkušenosti ze zahraničí, Připomínáme výročí...

Připravujeme také monotematická čísla, jež budou celá věnována specifickým poradenským tématům.

Autoři:

výchovní poradci, poradenští pracovníci a další odborníci z praxe, vysokoškolští učitelé vzdělávající psychology, speciální pedagogy, výchovné poradce, metodiky prevence rizikového chování a zástupci profesních sdružení (mimo jiné Asociace pracovníků pedagogicko-psychologických poraden, Asociace pracovníků speciálně pedagogických center).

OBJEDNAT