Sdělení MŠMT k činnosti Asociace škol České republiky, s.r.o.

Vydáno: 1 minuta čtení

K dotazům týkajícím se aktivit obchodní společnosti zapsané v obchodním rejstříku jako Asociace škol České republiky, s.r.o. (IČ 024 95 104), která nabízí služby na www.asociaceskol.cz , Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy sděluje, že mu obsah činnosti a aktivity uvedené společnosti nejsou známy a že nemůže nabízené služby nebo spolehlivost informací uváděných společností Asociace škol ČR garantovat.

Uvedená společnost není partnerem MŠMT, jako jsou školské asociace reprezentující profesní skupiny pedagogických nebo dalších pracovníků pro vzájemnou komunikaci mezi MŠMT a školskou veřejností.

Školám a školským zařízením MŠMT doporučuje případnou spolupráci s Asociací škol České republiky, s.r.o. (IČ 024 95 104) a obdobnými subjekty, které nejsou sdruženími v pravém slova smyslu, zvažovat s ohledem na veřejně dostupné informace o jejich zřízení a činnosti.