Rozvojový program na podporu odborného vzdělávání v roce 2014 - březen 2014

Vydáno: 1 minuta čtení

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy  Vyhlašuje rozvojový program na podporu odborného vzdělávání v roce 2014.  Cílem rozvojového programu vytvořit optimální podmínky pro další zvyšování kvality vzdělávání ve středních školách, a to zejména v oborech vzdělání, které lze z pohledu potřeb trhu práce, popřípadě i z pohledu unikátnosti a tradice, považovat v daném území za nenahraditelné. Aktualizace 23. 5. 2014.

Na tento rozvojový program jsou v rozpočtu MŠMT, jmenovitě rozpočtu regionálního školství na rok 2014, vyčleněny finanční prostředky v úhrnné výši max. 200 mil. Kč.

V rámci rozvojového programu budou podpořeny střední školy, jejichž zřizovateli jsou kraje, obce, soukromé fyzické či právnické osoby. Výběr oborů vzdělání a výběr škol podle vybraných oborů vzdělání zajistí příslušný krajský úřad.

Aktualizace k 23.5.2014 - Dodatek č. 2

Další podrobnosti jsou uvedeny zde

RPOV04.docx, RPOV04_d.xlsx a Dodatek_k_RP.docx