Propozice soutěží žáků základních uměleckých škol ve školním roce 2014/2015

Vydáno: 1 minuta čtení

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v návaznosti na vyhlášení rozvojového programu Podpora soutěží a soutěžních přehlídek ve školním roce 2014/2015, vyhlašuje soutěže č. j. MŠMT- 6356/2014 na školní rok  2014/2015. Odbor vzdělávání, oddělení předškolního, základního a základního uměleckého vzdělávání (210) zveřejňuje propozice soutěží a soutěžní přehlídky žáků základních uměleckých škol, které byly sestaveny ve spolupráci s Ústřední uměleckou radou základních uměleckých škol. Soutěžemi v hudebním oboru jsou: hra na dechové nástroje, hra na lidové nástroje, hra na bicí nástroje, hra smyčcových souborů a orchestrů, soutěž v sólovém a komorním zpěvu a soutěžní přehlídka tanečního oboru.