Příběh krajského akčního plánování

Vydáno: 1 minuta čtení

Tak jsme nazvali závěrečnou konferenci projektu Podpora krajského akčního plánování, která se koná 22. září v pražském hotelu DUO.

Zveme vás ke sledování příběhů, jejichž hlavními hrdiny je 1006 středních a vyšších odborných škol, 14 krajských týmů a pracovníci projektu, kteří jim šest let poskytovali datovou a metodickou podporu a osobní i online pomoc. Závěrečná panelová diskuse začne psát nové stránky příběhu budoucího využití akčního plánování ve vzdělávání. Zúčastní se jí za Strategii 2030+ Arnošt Veselý, Ústřední školní inspektor ČR Tomáš Zatloukal, náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Jiří Nantl, ředitel NPI Ivo Jupa, představitelé MŠMT a obsahová manažerka projektu Antonie Ondrouchová. Více informací o programu, představení jednotlivých aktérů a odkaz na registraci najdete na webové stránce projektové konference.

Sdílejte příběh s námi a pokračujte v něm dál – na setkání se těší projektový tým P-KAP.

Zdroj: NPI ČR