Pozvánka na 3. národní konferenci Bezpečnost a ochrana zdraví ve školství v ČR - aktuální témata 2013

Vydáno: 1 minuta čtení

Konference se uskuteční ve středu 12. června 2013 od 9.30 do 14.30 hodin v Jednacím sále Senátu Parlamentu ČR, Valdštejnská ul., Praha 1 – Staré Město.

Jménem předsedy Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Parlamentu ČR p. senátora PhDr. Marcela Chládka, MBA, se koná 3. národní konference Bezpečnost a ochrana zdraví ve školství v České republice - aktuální témata 2013.

Pokud máte zájem se jednání zúčastnit, prosíme zašlete vyplněnou přihlášku nejpozději do 9. června 2013 na adresu konference.senat@email.cz. Pozvánku můžete případně postoupit i dalším zájemcům o účast. Registrace bude zpětně potvrzována do naplnění kapacity jednacího sálu.

Věříme, že připravený program Vás zaujme a přinese Vám nové informace a poznatky pro Vaši práci. Těšíme se na společné setkání a na Vaše zkušenosti z praxe v diskusní části konference.