Podpora učitelů při online výuce

Vydáno: 1 minuta čtení

4 webináře

Vybrali jsme čtyři témata, se kterými dlouhodobě pracujeme v koncepci Škola Můj Projekt, a ke každému z nich připravili hodinový webinář, kterého se můžete zúčastnit v průběhu února a března 2021. Tyto webináře jsou zdarma a jsou určené pro pedagogy základních i středních škol, některé z nich mohou být přínosné i pro rodiče, kteří vzdělávají své děti doma.

Nejde o uzavřený cyklus webinářů, můžete se tedy přihlásit na každý webinář zvlášť, pro přihlášení na vybraný webinář tedy není nutné účastnit se těch předchozích.

• Jak udržovat dobré vztahy s žáky při online výuce, středa 10.2., 16-17 hodin
  • Jak na samostatné projekty dětí doma i ve škole, středa 24.2., 16-17 hodin
  • Jak využít svůj vyučovací styl i v online výuce  středa 10.3., 16-17 hodin
  • Jak na reflexi v online výuce, středa 24.3., 16-17 hodin