Osobní názory a občanské postoje ve škole aneb Role učitele a její meze

Vydáno: 1 minuta čtení

Občanské sdružení PANT otevírá diskusi na téma Osobní názory a občanské postoje ve škole aneb Role učitele a její meze. Akce se uskuteční ve spolupráci s Knihovnou Václava Havla a společností Člověk v tísni ve čtvrtek 14. března 2013 od 15 hodin v Galerii Montmartre (Řetězová 7, Praha 1).

Účast v panelové diskusi přislíbil náměstek ministra školství Jindřich Fryč, Jiřina Šiklová (publicistka, socioložka), Karel Strachota (Člověk v tísni), Petr Šimíček (Občanské sdružení PANT, Gymnázium Olgy Havlové) a zástupce školského výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. V plénu zasednou středoškolští i vysokoškolští učitelé a studenti pedagogických fakult. Diskusi moderuje Ivan Gabal.

Podrobnosti o nastolených otázkách i o činnosti Občanského sdružení PANT naleznete v příloze.