Nakoupit roušky a desinfekce a přispět přitom nezisku

Kategorie: Aktuality Autor/autoři: Keiretsu Forum CEE

S velmi zajímavým nápadem, jak propojit neziskovky, školy a roušky, přišel FairShop.cz.

Každý nákup na tomto dobročinném e-shopu totiž podporuje neziskové organizace, konkrétně tu, kterou si sami vyberete.

FairShop přichází také s nabídkou výlučně pro české školy. Ke stažení zde: http://bit.ly/FairShopSkolam

Naleznete v ní akční roušky pro děti i dospělé, respirátory, dokonce i unikátní (patentovanou) českou desinfekci, která nezapáchá, protože neobsahuje ani alkohol, ani chlor, je vhodná pro přímý styk s kůží i k úpravě povrchů a má prokázanou 100% účinnost proti COVID 19 oficiálními testy AV ČR.

Součástí výše uvedeného dokumentu je i informace pro rodiče žáků obsahující 10% slevu na celý sortiment e-shopu.

Zdroj: Tereza Zyklová, Executive Coordinator, Keiretsu Forum CEE