Nabídka webinářů NPI ČR pro online vzdělávání v týdnu od 25. 5 do 29. 5. 2020

Vydáno: 1 minuta čtení

Již tradičně přinášíme rubriku ke společnému vzdělávání, nabídku webinářů NPI ČR a program vysílání ČT2 UčíTelka pro tento týden i s užitečnými zdroji ke každé výukové lekci.

Národní pedagogický institut ČR nabízí pedagogům aktuální webináře na témata:Řízení školy online

• Jak na online výuku
  • Oborové didaktiky při výuce na dálku
  • Společné vzdělávání
  • Hodnocení žáků

Pokud Vás některé z témat zaujme, neváhejte se přihlásit!

Nenechte si ujít ani další vydání Speciálu pro podporu výuky na dálku.V souvislosti s ukončováním školního roku se v něm opět vracíme k tématu hodnocení žáků: přinášíme stanovisko MŠMT, zkušenosti z praxe a také přehled článků a metodik věnovaných formativnímu hodnocení, které jsme v našich Speciálech dosud uveřejnili.

Pozornost tentokrát věnujeme také zájmovému a neformálnímu vzdělávání a prezentujeme zkušenosti a aktivity školních družin a školních klubů, středisek volného času a DDM v období nouzového stavu. A pokud hledáte inspiraci pro kreativní volnočasovou činnost pro děti a mládež, nabízíme vám soubor inspirativních zdrojů pro zájmové a neformální vzdělávání na dálku.

Zdroj: Zpráva NPI ČR ze dne 25.5.2020