„Mobil – uživatel: kdo je chytřejší? A co na to právo?“

Vydáno: 1 minuta čtení

Národní centrum bezpečnějšího internetu (NCBI) pořádá s Ústavně-právním výborem Senátu Parlamentu ČR, pod osobní záštitou jeho předsedy JUDr. Miroslava Antla, již 4. ročník odborné konference věnované problematice bezpečného internetu, tentokrát pod názvem:

„Mobil – uživatel: kdo je chytřejší? A co na to právo?“

Konference se uskuteční 20. května 2013, od 9:00 do 14:00 hod. v Jednacím sále Senátu PČR, Valdštejnské nám. 17/4, Praha 1. Ústředním tématem letošní akce jsou hrozby spojené s online komunikací a cesty, jak jim řešit.

Obsah konference je rozdělen do tří tematických bloků:

1. Mediální výchova v digitálním věku – obsah na mobilních zařízeních
  2. Technologie – obsah a ochrana na mobilních zařízeních
  3. Online zařízení na školách

Konference cílí na pedagogy a metodiky ICT na školách, preventisty, pracovníky Policie ČR a Městské policie, sociální pracovníky, výchovné poradce, pracovníky veřejných a městských knihoven, zástupce NNO, veřejné správy, zainteresovanou odbornou veřejnost a média. NCBI je odborným garantem a zodpovídá za obsahovou část.

Pro registrované účastníky je vstup na konferenci zdarma.

Sledujte informace na: http://konference.ncbi.cz.