Metodická příručka pro učitele - InspIS SETmobile

Vydáno: 1 minuta čtení

Metodická příručka InspIS SETmobile je určena především pro pedagogické pracovníky, kteří se chystají využívat nebo již využívají systém InspIS SETmobile pro školní testování.

Příručka je koncipována tak, aby pedagogickým pracovníkům ve školách umožnila se seznámit s aplikací InspIS SETmobile do té míry, aby jej mohli efektivně využívat, a zároveň jim poskytla i odpovědi na případné otázky k souvislostem jednotlivých odlišností aplikace pro různé platformy. Její obsah není zcela vyčerpávající. Přesto by měla poskytnout komplexní přehled o možnostech využití aplikace InspIS SETmobile. Příručku je vhodné doplnit informacemi z Metodické příručky pro učitele InspIS SET, která se věnuje systému InspIS SET a jeho využívání pro školní testování.

Aplikace InspIS SETmobile není samostatným systémem v rámci celého systému InspIS, ale je aplikací umožňující využívat systém InspIS SET z mobilních zařízení – tabletů nebo chytrých telefonů.

Metodická příručka pro učitele - InspIS SETmobile (PDF)