„Lázně pro ředitele škol“ - online konference

Vydáno: 1 minuta čtení

Pojďte s námi strávit příjemné chvíle v online lázních. Nechte školní starosti na jindy, vypněte si služební telefon, najděte si místo, kde na vás nikdo nebude klepat nebo Vás rušit a a odevzdejte se péči lázeňským odborníkům.

26. duben   Čas: 9:00 - 16:00

Platforma: aplikace ZOOM 2022

Motto: Ředitelé škol, pořád se staráte o druhé, nechte nás tentokrát postarat se o vás!

Nabízené procedury

• Sauna – sebepoznání skrze osobnostní typologii MBTI (…až se z toho zpotíte)
  • Masáže - péče o fyzické zdraví (…fyzioterapie přes online, to jste ještě nezažili)
  • Relaxační místnost – poznání o psychickém a fyzickém zdraví (… je libo dobít baterky?)
  • Očista mysli – psychohygiena (… a stres na Vás nebude moci)
  • Posilovna - aktivní naslouchání (…verbální a neverbální komunikace Vám posílí vztahy)

Chcete si mezi procedurami odpočinout na baru se zajímavými osobnostmi? Stačí si přisednout k příjemnému popovídání. Těšit se na Vás budou Zora Jandová, Karel Vágner a další Skuteční lídři pečují o své psychické a fyzické zdraví, aplikují pravidla duševní hygieny a aktivně čelí stresu, umí nalézt rovnováhu mezi svým pracovním a osobním životem, ví, že odpočinek není ztráta času, ale investice do příštího růstu.

www.projektsypo.cz

Zdroj: NPI ČR