Koučink a mentorink pro pedagogy

Kategorie: Aktuality Autor/autoři: Olchavova.cz

Na podzim otevřeme již 9. intenzivní výcvik Koučink a mentorink pro pedagogy, který považujeme za jakési pedagogické minimum 21. století.

Silnou stránkou naší lektorky Moniky Kulové je, že sama je aktivní učitelkou a koučkou. Díky tomuto spojení dokáže účastníkům našich výcviků předat ty správné příklady z praxe, podělit se o příběhy, kdy něco zdánlivě nefungovalo. Projevuje vysoký stupeň empatie, protože je s učiteli na stejné lodi a velmi dobře ví, s čím se pravděpodobně budou v začátcích implementace koučovacího přístupu potýkat. Na výcviku si osvojíte základní koučovací techniky, které díky intenzivnímu tréninku budete schopni uplatnit při práci s žáky i kolegy.

Chcete-li i Vy vnést do své pedagogické praxe novou vzpruhu, která pomůže Vám i Vašim studentům či kolegům snáze hledat motivaci i řešení, více informací a registrační formulář naleznete zde.

Zdroj: Olchavova.cz

Diskuse - Počet příspěvků: 2 | Poslední příspěvek: 9. 6. 2022 - 11:37