Jednotlivá zkouška 2014

Vydáno: 1 minuta čtení

S odkazem na zákon č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a vyhlášku č. 177/2009 Sb., o bližších podmínkách ukončování vzdělávání ve středních školách maturitní zkouškou (maturitní vyhláška) vyhlašuje Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání (Centrum) k 3. březnu 2014 termín konání jednotlivé zkoušky, která svým obsahem a formou odpovídá společné části maturitní zkoušky na období od 2. května do 31. května 2014.

K jednotlivé zkoušce se může přihlásit uchazeč, který není žákem střední školy a dosáhl alespoň základního stupeň vzdělání. Uchazeči se mohou přihlašovat nejpozději do 21. března 2014.

V této souvislosti byl spuštěn i Portál jednotlivé zkoušky na adrese pjz.cermat.cz. Chcete-li se o jednotlivé zkoušce 2014 dozvědět více, naleznete na tomto odkazu Průvodce jednotlivou zkouškou ve formátu pdf.