Inspirace pro školská zařízení zájmového vzdělávání 2014

Vydáno: 1 minuta čtení

Ve dnech 6.–7. června 2014 se uskuteční Celostátní seminář pedagogických pracovníků školních družin a školních klubů. Proběhne v prostorách Středního odborného učiliště gastronomie a podnikání, Za Černým mostem 3/362, Praha 9, Hloubětín.

Cílem semináře je přispět ke zkvalitňování zájmového vzdělávání ve školních družinách a školních klubech, zvyšování a prohlubování odborné úrovně a připravenosti pedagogických pracovníků.

Obsahové zabezpečení vzdělávacích dílen vzniklo v návaznosti na strategické dokumenty MŠMT ČR a vychází též z  evaluace účastníků předcházejícího ročníku Celostátního semináře pedagogických pracovníků ŠD, ŠK.

Přihlašování bude probíhat od 1. května 2014 elektronicky (adresa bude včas zveřejněna) a bude ukončeno v úterý 3. 6. 2014 včetně.

Příjezd účastníků ze vzdálenějších krajů je možný již ve čtvrtek 5. června od 16,00 hod. Stravování a ubytování je ve čtvrtek ve vlastní režii účastníků (cena za čtvrteční nocleh je 400,- Kč, platba v recepci hotelu).

Zahájení: pátek 6. června 2014 v 9.00 hod.

Cena: 790,- Kč (jednotný poplatek pro všechny). Cestovné není účastníkům propláceno.