I RODIČE DĚLAJÍ CHYBY – beseda s Ivou Jungwirthovou, Pavlou Kouckou a Václavem Mertinem

Vydáno: 1 minuta čtení

Rodiče mají právo na to, aby ve výchově dětí chybovali. Jak se však ze svých chyb poučit a neopakovat je? Beseda pro rodiče i prarodiče – přijďte si poslechnout rady zkušených odborníků a zeptat se na vše, co vás zajímá. 9. 6. v Městské knihovně v Praze 1. A děti vezměte s sebou – souběžný program ČTONOŽKA čeká právě na ně.

I RODIČE DĚLAJÍ CHYBY

Rodiče mají právo na to, aby ve výchově dětí chybovali. Jak se však ze svých chyb poučit a neopakovat je? Besedují PhDr. Ing. Iva Jungwirthová, Mgr. et Mgr. Pavla Koucká a PhDr. Václav Mertin, psychologové a autoři knižních rádců pro rodiče. Knihy k dispozici na místě.

Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna, Klubovna
Mariánské nám. 1, Praha 1
17 - 18 hod.
Určené zejména pro rodiče, prarodiče
Vstup zdarma

Děti vezměte s sebou. Ve stejném čase je čeká…

ČTONOŽKA
Hodinka pro děti plná čtení, her a zábavy. Na děti čekají pohádky, říkanky, luštění, skládání, pohybové hry a spousta další zábavy.
Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna, oddělení pro děti a mládež

Akce probíhá od 17 do 18 hod.
Mariánské nám. 1, Praha 1
17 - 18 hod.

Určené zejména pro děti předškolního a mladšího školního věku

Vstup zdarma