Erasmus in Schools

Vydáno: 1 minuta čtení

Chcete, aby si vaši žáci procvičili cizí jazyky, poznali jiné kultury a rozšířili si obzory?

Lákalo by vás oživit školní výuku nevšedním způsobem? Zapojte se do projektu Erasmus in Schools, který iniciovala studentská organizace Erasmus Student Network (ESN) pod záštitou programu Erasmus+.

ESN nabízí školám i školkám možnost přivítat výměnné studenty ze všech koutů světa, kteří jim představí svou rodnou zemi a  podělí se o své osobní zkušenosti se studiem a pobytem v Česku. Mohou se zapojit i do samotné výuky. Projekt tak pomáhá vychovávat generaci otevřených a aktivních mladých lidí a těší se velké podpoře Evropské unie i Domu zahraniční spolupráce. ESN nabízí školám praktickou příručku SocialErasmus+: Erasmus in Schools Guide s tipy na konkrétní aktivity, do kterých mohou zahraniční studenty zapojit.

Pro více informací o projektu pište na adresu erasmusinschools@esncz.org.

Zdroj: Informace DZS