Dvoudenní školící akce Podpora sociálně přijatelného chování u dětí s PAS a jiných NVP

Vydáno: 1 minuta čtení

Dovolujeme si vás pozvat na dvoudenní školící akci s praktickou částí Podpora sociálně přijatelného chování u dětí s PAS a jiných NVP (Positive behavior support – PBS).

Místo konání: prezenčně v Olomouci nebo on-line

Termín: 24.-25. 6. 2022

Lektorky: Mgr. Dita Chapman, BCBA a MUDr. Gabriela Drtinová

Souhlasné stanovisko AKP ČR: 8 kreditů

Souhlasné stanovisko AKL ČR: požádáno

Anotace: Problémové chování nejen u dětí s PAS je obtížnou oblastí pro rodiče, pedagogy a okolí. Připravili jsme pro vás vzdělávací akci věnující se tomutu tématu. Akce je rozdělený do několika ucelených bloků. Uvedeme danou problematiku nejprve v teoretické rovině a posléze v rovině praktické, abychom ukázali, jak efektivně a samostatně řešit problémové chování. Cílem vzdělávací akce je naučit se intervenční strategie pro řešení problémového chování a dokázat vytvořit intervenční plán pro řešení problémového chování.

Více info a objednávka ZDE

Zdroj: