Dodatek k vyhlášení pokusného ověřování organizace a průběhu modelu vzdělávání umožňujícího dosažení středního vzdělání kategorie stupně dosaženého vzdělání L a H

Vydáno: 1 minuta čtení

Ministerstvo zveřejňuje Dodatek k vyhlášení pokusného ověřování organizace a průběhu modelu vzdělávání umožňujícího dosažení středního vzdělání s výučním listem a středního vzdělání s maturitní zkouškou podle vybraných rámcových vzdělávacích programů oborů středního vzdělání kategorie stupně dosaženého vzdělání L a H ve vybraných středních školách, č. j. MSMT-18477/2012-23 ze dne 4. června 2012. V dodatku je uvedeno dalších 6 škol, které se zapojí do pokusného ověřování. Zařazení škol uvedených v dodatku umožní pokusné ověření navrženého systému v dalších oborech vzdělání. Ministerstvo  vzhledem k termínům stanoveným na pokusné ověřování nepředpokládá zapojení dalších škol.