Dobrovolníci zdarma pomáhají studentům on-line

Vydáno: 1 minuta čtení

Konzultace zdarma

Pomáháme online

Dobrovolnický projekt on-line doučování předmětů ZŠ a SŠ pomocí aplikace Zoom.

Milí rodiče, milí žáci,

moc dobře víme, že současná forma výuky pro Vás může být velice náročná. Proto bychom Vám rádi nabídli malou pomoc.

Dobrovolnická iniciativa Pomáháme on-line vznikla jako reakce na situaci uzavření škol v důsledku pandemie COVID-19. Má za cíl pomoci žákům a jejich rodičům, kteří v současné situaci společně řeší problémy spojené s výukou na dálku. Prostřednictvím videohovoru mohou žáci s lektory probrat vše, čemu ve školou zadaných úkolech nerozumí.

Tyto konzultace jsou pro Vás zcela ZDARMA. Pokud tak tápete v aktuální látce, neváhejte se registrovat na https://pomahameonline.cz/ a úkoly probrat s našimi lektory.

Přejeme Vám především pevné nervy a prosíme o trpělivost v této nové situaci. Doufáme, že se společně brzy zase shledáme.

Řízení školy onilne

Zdroj: Zpráva dobrovolnické iniciativy Pomáháme online, Výuková agentura s. r. o.