Datová rozhraní pro předávání dat

Vydáno: 1 minuta čtení

MŠMT zveřejnilo soubory obsahující definice datového rozhraní pro předávání dat. Ve všech souborech jsou doplněny sloupce s údaji o povinnosti vyplnění položky a případné rozpětí její délky.

• základní školy – všichni žáci (verze „ZS.007“) (PDF)
  • základní školy – žáci se speciálními vzdělávacími potřebami (verze „ZSa.007“) (PDF)
  • střední školy – všichni žáci (verze „SS.007“) (PDF)
  • střední školy – žáci se speciálními vzdělávacími potřebami (verze „SSa.007") (PDF)
  • konzervatoře – všichni žáci (verze „KON.007“) (PDF)
  • konzervatoře – žáci se speciálními vzdělávacími potřebami (verze "KONa.007“) (PDF)
  • vyšší odborné školy – uchazeč (verze „U.006“) (PDF)
  • vyšší odborné školy – všichni studenti (verze „VOS.007“) (PDF)
  • vyšší odborné školy – studenti se speciálními vzdělávacími potřebami (verze „VOSa.007“) (PDF)

Tyto popisy struktur individuálních údajů předávaných ze školních matrik a z evidence uchazečů o přijetí ke vzdělávání ve VOŠ pro školní rok 2013/2014 byly publikovány ve Věstníku MŠMT č. 3/2013.