Anketa „Vzdělávání doma“

Vydáno: 1 minuta čtení

Dotazník, který se věnuje současnému přesunutí školního vzdělávání dětí do vašich domácností.

Vážení rodiče,

děkujeme za ochotu vyplnit tento dotazník, který se věnuje současnému přesunutí školního vzdělávání dětí do vašich domácností. Dotazník se týká vzdělávání žáků základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií (zpravidla děti od šesti do patnácti let). Při vyplňování dotazníku se, prosím, zaměřte na jedno dítěte. Máte-li více dětí v tomto věku, vyberte, prosím, jedno, o jehož vzdělávání doma toho víte nejvíce, případně to, kde se chcete ke zkušenosti nejvíce vyjádřit. Můžete toto dítě přizvat a vyplnit dotazník spolu s ním. Dotazník je anonymní a zabere vám přibližně 5-10 minut. Účast je zcela dobrovolná.

Dotazník byl připraven ve spolupráci České televize, Univerzity Karlovy, Masarykovy univerzity a Akademie věd.

Vyplnit dotazník

Zdroj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfCtg4UGWr0IGmSLDDFgsye3XBLsJ6uunE7ZmrxusySbuhXzA/viewform