Aktuální otázky pro ředitele škol a pedagogické pracovníky vybrané aktuální otázky.

Vydáno: 2 minuty čtení

Spojte příjemné s užitečným a prohlédněte si vánoční Prahu

Vážené dámy, vážení pánové,
Společnost Aliaves s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na konferenci „Školství – aktuální otázky“. Jste ředitel\ka školy nebo pracovník školského zařízení a nevíte si rady se správním řízením? Objasníme Vám nejčastější chyby a praktické zásady týkající se správního řízení na školách.

• Chcete získat jasná pravidla pro financování?
  • Chcete dostat praktické odpovědi na mediálně propírané inkluzivní vzdělávání?
  • Víte, jaké jsou povinnosti ředitele v souvislosti s aplikací GDPR?

Jistě máte spoustu práce a povinností, avšak někdy je dobré se zastavit, shrnout si základní pojmy a utřídit myšlenky. Přijďte se seznámit s problematikou těchto zajímavých témat a oblastí, která hýbou odbornou i laickou veřejností, přijďte si poslechnout přednášející, kteří se těmito tématy dlouhodobě zabývají!

Přednášející

• PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D.
  • Mgr. Václav Klaus
  • PaedDr. et Mgr. Jan Kobliha
  • a další

Na konferenci se bude hovořit o těchto tématech

• Povinnosti ředitele v kontextu aktuální právní úpravy
• Správní řízení ve školách a školských zařízeních
• Reforma financování ve školství
• Inkluzivní vzdělávání
• Školský zákon

• Termín konání: 13.-14.12.2018
  • Místo konání: Praha
  • Cena: 5990 Kč, bez DPH
  • Cena zahrnuje účast na odborném programu konference ve dnech 13.-14.12.2018.
  • Cena zahrnuje občerstvení po oba dva konferenční dny.

Zdroj: Pozvánka společnosti Aliaves & Co