100 českých ředitelů na Cestě k výjimečnosti

Vydáno: 1 minuta čtení

Více než 90 ředitelů se jede učit, jak být ve své škole a komunitě výjimečným lídrem. V projektu Cesta k výjimečnosti ověřujeme první modul. 6.února začíná Akademie leadershipu pro ředitele českých škol a dvoudenní seminář se zopakuje pro velký zájem hned čtyřikrát po celý měsíc.

Vzdělávací divize jedné z nejúspěšnějších globálních firem v osobním rozvoji a leadershipu FranklinCovey již téměř rok pracuje na projektu Cesta k výjimečnosti, určeném vedoucím pracovníkům českých škol. Pilotní semináře Akademie leaderhipu budou pokračovat distančně až do podzimního setkání. Zapojilo se na 60 škol a společnost tak rozšíří svoji nabídku školám o nový program pro ředitele škol.  Realizátor se může pochlubit dvacetiletou praxí a spolupracující světovou komunitou škol a učitelů, která se rozrůstá i v České republice. Projekt financovaný EU a MŠMT umožnil sestavení odborného týmu, který propojil třicetiletou praxi s leadershipem s podmínkami v českých školách a vytváří program na míru společně s řediteli, jejichž přímá zpětná vazba ovlivní konečnou podobu programu.

Více: https://www.ivemnejelidr.cz/cesta-k-vyjimecnosti/

Zdroj: Tisková zpráva ze dne 6. 2 . 2019 FC EDUCATION pro ČR a Slovensko