Lepší škola

Vydáno: 1 minuta čtení

Konference pro zřizovatele škol

Vážení zřizovatelé a zástupci samospráv,

srdečně Vás zveme na konferenci, kterou pořádá EDUinv rámci svého Klubu zřizovatelů ve spolupráci s Českou školní inspekcí. Tradiční podzimní Lepší škola má letos „jarní edici“ k příležitosti 3. výročí platnosti novely vyhlášky č. 54/2005 Sb. o náležitostech konkurzního řízení a konkurzních komisích.

Účastníkům konference nabídneme jak vystoupení zástupců ministerstva školství a České školní inspekce, mapující dopad zmíněné legislativní změny na celostátní úrovni, tak příspěvky odborníků, kteří mají s konkurzy mnohaleté zkušenosti v roli zřizovatelské i personalistické a mohou se o dobrou praxi podělit. Účastníci, které v dohledné době konkurz (y) čekají, se na konferenci dozvědí, jak postupovat při výběru a hodnocení kandidátů, na koho se obrátit o pomoc a jaké nástroje mohou být užitečné při hodnocení uchazečů.

Akce se uskuteční 11. 5. 2022 v prostorách Nové radnice Magistrátu Hlavního města Prahy.

Program konference a možnost zakoupit vstupenky na lepsiskola.eduin.cz

• Termín: 11. 5. 2022
  • Místo: Nová radnice Pražského magistrátu