Hlasování o nejoblíbenější dětskou knihu začíná!

Vydáno: 1 minuta čtení

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského vyhlašuje další ročník dětské ankety o nejoblíbenější dětskou knihu!

Cena za literaturu pro děti a mládež SUK – čteme všichni na podporu čtenářské gramotnosti probíhá již 28 let a děti v ní mohou hlasovat o nejoblíbenější knihu vydanou v daném roce.

Hlasovat mohou jak pro domácí, tak zahraniční autory - beletrii i naučnou literaturu pro děti a mládež.

Hlasovat elektronicky je možno zde.

Nebo je možné vyplnit hlasovací lístek  a zaslat poštou na adresu:

Pedagogická knihovna J. A. Komenského
SUK – čteme všichni
Jeruzalémská 12, Praha 1, 110 00

Ze zaslaných hlasů budeme losovat 50 dětí, které od nás dostanou odměnu v podobě kvalitní knihy.

Názor dětí a odraz jejich vkusu ve výsledcích soutěže jsou cennými informacemi pro všechny učitele a knihovníky, kteří se snaží o rozvoj dětského čtenářství. Výsledky předchozích ročníků naleznete zde.

Děkujeme velmi za zprostředkování informací o soutěži vašim dětským čtenářům, učitelům či vedoucím čtenářských klubů.

Zdroj: https://www.npmk.cz/pro-media/tiskove-zpravy/hlasovani-o-nejoblibenejsi-detskou-knihu-zacina