Didaktické loutkové divadlo DidaDiv zdarma k vyzkoušení pro učitele a lektory

Vydáno: 1 minuta čtení

Pracujete ve vzdělávání, pořádáte workshopy?

Vyzkoušejte didaktickou pomůcku, která studenty pod vaším vedením zapojí do tvorby loutkového divadelního představení na zvolené téma. Proces tvorby zahrnuje práci na scénáři, výrobu jednoduchých loutek a kulis, zkoušení a hraní představení, natáčení videa z představení a prezentaci online.

Za platformou DidaDiv (didadiv.cz) stojí Jan Horký a Jindřich Krippner ze spolku Free Apples, kteří vás zvou ke spolupráci: "Rádi bychom, aby učitelé vyzkoušeli DidaDiv jako doplněk své výuky, aby nechali své žáky v malých týmech zpracovat téma své hodiny do divadelního příběhu, který můžou sdílet online. Pro tento účel jsme připravili divadelní set z kartonu, který nabízíme k vyzkoušení zdarma."

Pokud chcete tuto učební pomůcku vyzkoušet ve své výuce, přihlašte se do programu Ambasador DidaDiv zde: http://didadiv.cz/ambasador.

Zdroj: Jan Horký, DidaDiv